Masintikkimine firmadele ja eraisikutele - Logo tikkimine - Rahvustikand
phone icon+372 535 424 08
divider

Masintikkimine firmadele ja eraisikutele

logo tikkimine riietele

Tikkimisteenus firmadele

Tikand püsib kaua, ei tuhmu, talub kõrgel temperatuuril masinpesu ja triikimist. Tikitud logoga rõivad on reklaam teie ettevõttele.

Milliseid teenuseid pakutakse?

  • tikandifailide programmeerimine
  • töö – ja vormiriiete tellimine
  • logo tikkimine riietele
  • embleemide tikkimine
  • nimesiltide tikkimine 
  • tootesiltide tikkimine

Töö – ja vormiriietust ( T-särgid, polod, joped, fliisid, mütsid, rätikud, jne.), ärikingitusi  tellitakse Cotton Classics kodulehelt: www.cottonclassics.com/catalogsearch/result kus on väga lai toodete valik. Hinnapäringu saamiseks palun saata e-mail info@desigri.ee  või tulla Riina Tikkimisstuudiosse Kärdlas, Vabrikuväljak 1.

Kuidas tellida logo ja firmasümboolika tikkimist?

Logo, firmasümboolika tikkimise soovi korral palun saata logost pildifail (soovitavalt vektor formaadis AI, CDR, PDP, EPS või  JPG, PNG failis) ja soovitud logo mõõdud e-mailile: info@desigri.ee. Seejärel valmistatakse logole tikandifail, mille käigus tikkimisprogrammis määratakse tikitava kujutise nõelapistete liik ja pikkus, tihedus ja suund, aluspisted, elementide tikkimise järjekord ja niitide vahetus värvide jaoks. Mida rohkem detaile, seda rohkem on pisteid. Programmiga määratakse tikandi pistete arv, mis on ka hinna arvutamisele aluseks. Esmakordsel logo tikandi tellimisel lisandub logo tikkimise hinnale ühekordne tikandifaili valmistamise tasu, mis sõltub logo keerukusastmest. Edaspidi järgmiste tellimuste korral jääb tellijal tasuda ainult logo tikandi hind. Tellijaga kooskõlastatakse tikkimise hind, pannakse paika tikitava logo niiditoonid ja logo asukoht tootel ning tikkimine võibki alata.

Logo tikanditele suurepärase kvaliteedi ja kauni tulemuse tagavad tikkimises kasutatavad, laia värvispekteriga Sulky ja Madeira kvaliteetsed viskoos – ja polüester tikkimisniidid.

Milliseid tikkimismasinaid kasutatakse?

Logosid tikitakse tööstuslikul (15 nõela) tikkimismasinal Elucky, mis võimaldab ligipääsu toodetel ka kõige kitsamatesse kohtadesse (varrukad, püksisääred) ja nokamütsedele. Kauneid tikandeid tikib veel professionaalne kodutikkimismasin Husqvarna Viking Designer Ruby deLuxe.

 

Kaunid tikandid panevad Sind särama!

tikkimine

Kaunite tikandite tikkimine tootele annab disainerile loomingulise vabaduse teostada ka kõige julgemaid ideid. Originaalseks tikitakse mantlid, kleidid, kampsunid, seelikud, mis seejärel muutuvad pilkupüüdvateks ja ainulaadseteks. Kui soovid olla isikupärane ja teistest eristuda, tule kindlasti Riina Tikkimisstudiosse Hiiumaal, või võtta ühendust e-maili teel: info@desigri.ee

Tikand muudab toote originaalseks ning kingituse unustamatuks. Populaarsemad tellimused on personaliseeritud kingitused: nime tikand saunalinale, tikitud nimed ja sünniandmed kaisuloomadele, laste  sünniandmed pildiraamis, foto järgi tikitud portree T-särgile või pildiraami jne…

Tikkimisel kasutatakse Sulky ja Madeira kvaliteetseid tikkimisniitite, millede lai värvispekter tagab tikandite suurepärase kvaliteedi ja kauni tulemuse.

Tikkida on võimalik väga erinevatele toodetele ja materjalidele ( joped, mantlid, teksapüksid,  pruutkleidid, tüllist loorid, linased kleidid, kardinad, trikotaažist rõivad, kampsunid, nokamütsid…).

Vabrikuväljak 1, Kärdlas, Riina Tikkimisstuudios saab valida rõivastele just endale omase ja sobiva tikandimustri.

Tikkimistuudios on tikkimiseks palju erinevaid tikandeid:

Tellijaga kooskõlastatakse mustri paigutus rõivaesemel, valitakse sobilikud niiditoonid, ning töö võibki alata.

Tikand püsib kaua, talub kõrgel temperatuuril masinpesu ja triikimist.

tikitud mantel, taaskasutus, omanäolised riided

Tikkimise hinnad:

Hinna kujunemise aluseks on tikandis olevate pistete arv (näiteks 10 000 pistega pildi tikkimine maksab 10.- €).
Eraisikule tikkimise hinnad algavad  7.- €
Nime tikkimise hind kujuneb tähe kõrgusest, 2-3 cm kõrguse 1 tähe tikkimise hind on 1.- €
Firma logo tikkimise hinnad kujunevad logo suurusest, keerukusest ja kogustest.
Esmakordsel logo tikandi tellimisel lisandub ühekordne tikandifaili valmistamise tasu, mis algab 32.- €
Tikkimisfailid säilitatakse andmebaasis ja järgmiste tellimuste korral saab seda jälle kasutada.

Hinnapakkumise saamiseks on palun saata logo pildifail ja soovitud logo mõõdud tikkimisstuudiosse e-mailile